niedziela, 9 października 2016

09.10.2016

Armenia - Hiszpania
|| 1poł - over 1,5 gola || @2.95 || Unibet || 130zł || NIETRAFIONY ||

Przed nami kolejny dzień emocji związany z eliminacjami do Mistrzostw Świata 2018 rozgrywanych w Rosji. Dzisiaj wybrałem typ z meczu Albania - Hiszpania który rozpocznie się o godzinie 20:45. Jak dla mnie kurs jest mocno zawyżony dlatego postanowiłem postawić, że padną chociaż dwie bramki w pierwszej połowie. Albania jak na razie eliminacje zaczęła bardzo dobrze. Zwycięstwo z Liechtensteinem oraz wymęczone trzy punkty z Macedonia pozwalają po dwóch meczach plasować się na miejscu lidera w grupie. Hiszpanie w pierwszym swoim meczu rozgromili Liechtensteinem 8:0, lecz z Włochami tylko zremisowali 1:1 mimo ogromnej przewagi już w pierwszej połowie spotkania. Uważam, że te potknięcie nieco naruszyło ego piłkarzy Julena Lopetegui i dziś będą chcieli wysoko wygrać z reprezentacją Albanii. Bezpośrednie mecze między obiema ekipami to wysokie zwycięstwa reprezentacji La Roja, ale nie sugerujmy się tym, gdyż mecze rozgrywane były kilkanaście lat temu, mimo to liczę na strzelenie dwóch bramek w pierwszej połowie.

Wynik: 0:0 (-130zł)